Fiat

Liga małych mistrzów
Wielkie mistrzostwa młodych talentów

AKTUALNOŚCI Strona główna » 23 / 08 2012

Obozy JSS International Poland

 W lipcu odbyła się inauguracja pierwszych w Polsce letnich obozów piłkarskich Juventus Soccer Schools.

Juventus Soccer Schools zaproponował zupełnie nową, nie znaną jeszcze na polskim rynku sportowym jakość treningów piłkarskich. Każdy trening odbywa się przy muzyce, rozpoczyna go specjalny układ zapraszający zawodników do wspólnego treningu. Według filozofii Juventus Soccer Schools piłka nożna jest nie tylko sportem, ale powinna być również zabawą, trening to nie tylko ćwiczenia koordynacyjne, układy techniczne oraz ogromny wysiłek, ale również świetna zabawa w gronie przyjaciół, jakimi są członkowie drużyny.

Podczas bardzo intensywnych treningów zawodnicy mają szansę trenować w oparciu o program treningowy przygotowany przez trenerów z Juventus Soccer Schools. W Polce zawodnicy mają możliwość trenowania pod okiem: trenera głównego Luca Corona, trenera Alex Taribello, byłego zawodnikach klubów włoskich serii A i B oraz ulubieńca najmłodszych grup trenera Alessandro Calcia.

Uczestnicy każdego turnusu piłkarskiego obozu Juventus Soccer Schools w Polsce w środę odpoczywają i regenerują swoje siły podczas pobytu w termach Bukovina. Największą atrakcją dla młodych zawodników są kilkumetrowe, strome zjeżdżalnie z mnóstwem zakrętów i niespodzianek, dzięki którym przyszli piłkarze mieli okazje przeżywać „jazdę bez trzymanki“ , podnosząca im poziom adrenaliny. Piłka nie opuszczała zawodników i trenerów z Juventus Soccer Schools nawet w wodzie, bo każda chwila bez futbolowego szaleństwa to czas stracony.

Podczas ceremonii zamknięcia obozu pojawiają się łzy i uściski, jednak już jesienią można będzie wziąć udział w nowych wyzwaniach i treningach na najwyższym poziomie w pierwszych w Polsce Akademiach Piłkarskich Juventus Soccer School. 

powrót

Nagrody

System nagród został opracowany w oparciu o doświadczenia fachowców i potrzeby najmłodszych. Zakłada on trzy rodzaje nagród:

Zobacz szczegóły

Patronat

Partnerzy medialni

Partnerzy

Kontakt

Napisz do nas