Liga małych mistrzów
Wielkie mistrzostwa młodych talentów

Dla mediów Strona główna »

02 / 11 2010Zwycięzcy Ligi Małych Mistrzów w Juventusie

Zwycięzcy I edycji Ligi Małych Mistrzów, drużyna UKP Zielona Góra w dniach 20-27 października przebywali w Akademii Piłkarskiej Juventusu Turyn. W tym czasie młodzi piłkarze odbywali sesje treningowe, rozgrywali mecze towarzyskie i poznawali przepiękne zakątki Turynu.

10 / 10 2010Finały Ligi Małych Mistrzów 2010

8 października na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbył się Turniej Finałowy rozgrywkach piłkarskich dla dzieci szkół podstawowych Liga Małych Mistrzów. Po dwóch dniach zmagań młodych sportowców znamy wreszcie drużynę, która pojedzie do Akademii Piłkarskiej Juventusu Turyn, pierwsze miejsce w tegorocznej edycji rozgrywek zajęła drużyna UKP Zielona Góra.

27 / 09 2010Turniej finałowy Ligi Małych Mistrzów 2010

Już w październiku w dniach 8-9 na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej 12 w Łodzi odbędzie się turniej finałowy I edycji rozgrywek dla dzieci szkół podstawowych Liga Małych Mistrzów.

14 / 09 2010Turnieje półfinałowe Ligi Małych Mistrzów 2010

W przyszłym tygodniu rozpoczynają się turnieje półfinałowe Ligi Małych Mistrzów - I edycji rozgrywek dla dzieci szkół podstawowych z całej Polski. Do turniejów półfinałowych zakwalifikowało się 32 drużyny po dwie najlepsze z każdego województwa wyłonione podczas czerwcowych turniejów wojewódzkich.

09 / 07 2010Zwycięzcy finałów wojewódzkich LMM

Znamy już listę wszystkich drużyn, które w finałach wojewódzkich wywalczyły sobie prawo do udziału w ogólnopolskich rozgrywkach Liga Małych Mistrzów