Fiat

Liga małych mistrzów
Wielkie mistrzostwa młodych talentów

Strona główna »

Dla zawodników

Oglądasz mecze Champions League? Piłka nożna to Twoja pasja?
Pamiętaj, że to sport na całe życie! To wyzwanie i ciężka praca! Radość z wygranej, smutek porażki, pasja współzawodnictwa - tego wszystkiego możesz doświadczyć, grając w Lidze Małych Mistrzów.

Już teraz możesz spełnić swoje marzenia o grze w piłkę nożną na najwyższym poziomie. Ciężka praca i intensywny trening pomogą Ci sięgnąć po najwyższe laury. Poczuj smak zwycięstwa i poznaj prawdziwe oblicze najpopularniejszego sportu. Sukces odniesiony w Lidze Małych Mistrzów może być początkiem Twojej wielkiej piłkarskiej kariery!

Na zawodników biorących udział w Lidze Małych Mistrzów czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięska drużyna otrzyma tytuł Mistrza Ligi a oprócz tytułu, pucharów i medali zdobędzie nagrodę główną – tygodniowy wyjazd do jednej z czołowych akademii piłkarskich w Europie. Poza nagrodami dla drużyny - czeka wiele innych indywidualnych nagród.

Pamiętaj! Wielkie Mistrzostwa Młodych Talentów czekają na Ciebie!

Zapytaj swojego trenera lub nauczyciela wychowania fizycznego czy Twoja szkoła bierze udział w rozgrywkach Ligi Małych Mistrzów. Jeśli tak, to załóż swój profil na stronie www.naszeligi.pl i zgłoś się do drużyny.

Nie zwlekaj, zacznij swoją przygodę ze sportem już dziś!

 

 

Nagrody

System nagród został opracowany w oparciu o doświadczenia fachowców i potrzeby najmłodszych. Zakłada on trzy rodzaje nagród:

Zobacz szczegóły

Patronat

Partnerzy medialni

Partnerzy

Kontakt

Napisz do nas