Fiat

Liga małych mistrzów
Wielkie mistrzostwa młodych talentów

Strona główna »

Eliminacje

 
   

 

 Województwo dolnośląskie - rozgrywki

Liga Przemków

Liga Jaszkowa Dolna

Liga Gryfów Śląski

MOS Mini Liga Mistrzów - Jelenia Góra

Liga Piława Górna

Turniej Małych Mistrzów Kunice

Milicka Liga Małych Mistrzów

Liga Małych Mistrzów Brzeg Dolny

Liga Domaniów

Liga Strzelce

Gminny Turniej w mini piłce nożnej chłopców do lat 13 - Oława

Otwarty Turniej Piłki Nożnej Chłopców - Olszyna

Turniej Małych Mistrzów - Syców

Liga Małych Mistrzów Świdnica

 

 Województwo kujawsko-pomorskie - rozgrywki

Liga Brodnica

Liga Górzno

Liga Zbójno

Liga Bydgoszcz

Liga Skrwilno

Solecka Liga Małych Mistrzów

Liga Płużnica

Liga Broniewice

Liga Radziejów

Liga Chocień

Liga Małych Mistrzów Gminy Ciechocin

Piłkarska Liga Żnińska

Liga Małych Mistrzów Cierpice

Liga Małych Mistrzów Mała Nieszawka

 Liga Małych Mistrzów Rogóźno

 Województwo lubelskie - rozgrywki

Liga Orlików Gminy Zamość

Liga Różanka

Liga Radoryż Smolany

Liga Adamów

Liga Lublin

Liga Lublin II

Mini Liga MOSiR Włodawa

Liga Kazimierz Dolny

Liga Łomazy

Liga Batorz

Liga Jarosławiec

Liga Bystrzejowice

Gminne Eliminacje - Biszcza

Wiosenne Gran Prix - Lublin

Liga Góra Puławska

Liga Wierzbica

Liga Lubelska

 Województwo lubuskie - rozgrywki

Liga Żary

Liga Iłowa

Liga Górzyn

Liga Maszewo

Liga Gorzów Wielkopolski

Liga Nowe Kurowo

Liga Drezdenko

Zielona Liga Mistrzów - Zielona Góra

Liga Zielona Góra

Liga Małych Mistrzów Sława

 Województwo łódzkie - rozgrywki

Liga Skierniewice

Liga Mastki

Liga Bedlno

Liga Czastary

Liga Witonia

Liga Błędów

LIGA WATRA GIDLE

 Województwo małopolskie - rozgrywki

Igrzyska Miejskie w Mini Piłce Nożnej - Rabka-Zdrój

Liga Łapanów

Liga Żaków Gminy Kęty

Liga Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych Gminy Myślenice

Liga Tylmanowa

Liga Podegrodzie

Liga Klucze

Liga Kraków

Liga Lubień

Liga SP Inwałd

Miejskie Igrzyska Mini Piłka Nożna Oświęcim

Liga Tymbark

Liga Rajbrot

Liga Krakowska

Liga Kwaśniów Dolny

 Liga Bolesław

Liga Andrychów

Szukamy Talentów - Dąbrowa Tarnowska

Liga Spytkowice

Raba Wyżna Liga Małych Mistrzów

Mistrzostwa Sołecke Gminy Wojnicz

Liga Królówka

Liga Małych Mistrzów Sucha Beskidzka

Liga Małych Mistrzów Gdów

Wadowicka Liga Małych Mistrzów

Liga Małych Mistrzów Brzeźnica

Liga Małych Mistrzów Tarnów

Liga Małych Mistrzów Chełmek

Liga Małych Mistrzów Kluszowice

Liga Małych Mistrzów Piotrowice

Mistrzostwa Miasta Nowy Targ

 Województwo mazowieckie - rozgrywki

Liga Poussin Okruszek

Mistrzostwa Gminy Wiśniew

Liga Miedzna

Liga Mazowszany

Liga Małkinia Górna

Liga Zawidz Kościelny

Liga Garbatka-Letnisko

Liga Kałuszyn

Liga Halinów

Liga Ostrołęka

Liga Małych Mistrzów Troszyn

Liga Małych Mistrzów Czerwin

Liga Małych Mistrzów Jadów

LMM GOSTYNIN 2010

Kubuś Puchatek Cup

 Województwo opolskie - rozgrywki

Liga Prudnik

Liga Nysa

Liga Żytniów

Liga Małych Mistrzów Kluczbork

 Województwo podkarpackie - rozgrywki

Szkolna Liga Orlików

Liga Rzepedź

Mielecka Liga Młodych Mistrzów

Liga Sanok

Mistrzostwa Rzeszowa

Liga Bukowsko

Liga Sieniawa

Liga Lisie Jamy

Liga Dębica

Liga Maćkowice

Liga Krowica Sama

Liga Giedlarowa

Pysznicka Liga Mistrzów

Liga Dąbrówki

Liga Dąbków

Liga Pobiedno

Liga Górki

Liga Przysietnica

PRZEZ SPORT DO ZDROWIA LIGA MAŁYCH MISTRZÓW RUNDA REGIONALNA

Liga Horyniec-Zdrój

Liga Kańczuga

Liga Mchawa

Liga Małych Mistrzów Sieniawa

Mistrzostwa Krosna Szkół Podstawowych

Liga Małych Mistrzów Przemyśl

Liga Małych Mistrzów Ziomki Cup

Liga Małych Mistrzów Huwniki

Kubuś Puchatek Cup

 Województwo podlaskie- rozgrywki

Liga Dąbrowy Białostockiej

Liga Grajewa

Liga Mońki

Liga Nowe Aleksandrowo

Powiatowy Turniej Piłki Halowej Wysokie Mazowieckie

Liga Lachowo

Liga Przyszów

Piłka nożna chłopców Bargłów Kościelny

 Województwo pomorskie- rozgrywki

Liga Czarne Dolne

Mali Mistrzowie Kartuzy Cup 2010

Liga Stary Targ

Liga Małe Walichnowy

Mistrzostwa Gminy Luzino

Liga Parchowo

Liga Zblewo

Liga Chojnice

Liga Łebunia

Liga Wejherowo

Liga Małych Mistrzów Starogard Gdański

 Województwo śląskie - rozgrywki

Liga Brenna

Liga Czernica

Powiatowa Halowa Liga Żaków - Bielsko-Biała

Liga Lubliniec

"Ty Także Możesz Być Mistrzem" - Liga Gilowice

Liga Czeladź

Piekarska Liga Mistrzów

Liga Zawiercie

Liga Racibórz

Liga Tychy

Liga Będzin

Liga Żaków i Trampkarzy Młodszych

Mistrzostwa Sołectw w Piłce Nożnej

Liga Koziegłowy

Liga Małych Mistrzów Ruda Śląska

Liga Małych Mistrzów Żarki

Zabrzańska Liga Mistrzów

Liga Małych Mistrzów Żory

Liga Małych Mistrzów Dąbrowa Górnicza

 Województwo świętokrzyskie - rozgrywki

Gminny Turniej Piłki Halowej Bidziny

Liga Pacanów

Liga Miąsowa

Liga Piłkarska Małych Mistrzów Wiślica

Liga Krasocin

Liga Morawica

Liga Busko Zdrój

Liga Połaniec

Liga Kołaczkowice

Liga Łopuszno

Liga Gnieździska

Liga Skarżysko-Kamienna

Liga Chlewice

Liga Wilczyce

Liga Stodoły

Liga Bilcza

Włoszczowska Liga Małych Mistrzów

Liga Małych Mistrzów Chęciny Cup

 Województwo warmińsko-mazurskie - rozgrywki

Liga Turza Wielka

Liga Biała Piska

Liga Małych Mistrzów Lubawa

Iławska Liga Małych Mistrzów

Liga Działdowo

Kisielicka Liga Małych Mistrzów

Olsztyńska Liga Małych Mistrzów

Gminna Liga Małych Mistrzów Wydminy

Liga Małych Mistrzów Gołdap

Liga Małych Mistrzów Gminy Szczytno

 Województwo wielkopolskie - rozgrywki

Liga Jastrowie

Liga Witkowo

Liga Września

Liga Turkowice

Liga Lwówek

Liga Krobia

Liga Zakrzewo

Liga Kuźnica Czarnkowska

Liga Rokietnica

Liga Sieraków

Liga SP 8 - Krotoszyn

Liga Małych Mistrzów Skórka

 Województwo zachodzniopomorskie - rozgrywki

Liga Łobez

Liga Mielno

Liga Kalisz Pomorski

Liga Szkół Gminy Karlino

Liga Węgorzyno

Liga Robuń

Turniej o Mistrzostwo Królewskiego Miasta Darłowo

Liga Myślibórz

Liga Mierzyn

Liga Krzęcin

Liga Bobolice

Liga Lejkowo

Zimowa Liga Orlików - Cychry

Liga Drawsko Pomorskie

Liga Dołuje

Liga Dobra Szczecińska

Liga Rzędziny

Liga Bezrzecze

Liga Grzmiąca

Liga Małych Mistrzów Dobra Szczecińska

Liga Małych Mistrzów Łobez

 

 

Nagrody

System nagród został opracowany w oparciu o doświadczenia fachowców i potrzeby najmłodszych. Zakłada on trzy rodzaje nagród:

Zobacz szczegóły

Patronat

Partnerzy medialni

Partnerzy

Kontakt

Napisz do nas